O Nas

Witamy w Krakusie

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do malowniczo położonego w Zawoi, w otoczeniu rzeki, lasu i gór Ośrodka Rehabilitacyjno Wypoczynkowego – Krakus.
Niewielka odległość od wyciągów narciarskich oraz szlaków pieszych i rowerowych sprawia, iż stanowi on miejsce idealnego wypoczynku zarówno dla amatorów „białego szaleństwa” jak i miłośników innych form aktywnego wypoczynku.

W bliskiej odległości od obiektu zlokalizowane jest Centrum Górskie Korona Ziemi, park linowy, sklepy, karczmy , muzeum Babiogórskiego Parku Narodowego oraz profesjonalna hala sportowa.

Zapewniamy doskonałe wyżywienie. Śniadania i kolacje podajemy w formie bufet, obiady serwowane.

Naszą bazę noclegową stanowią, funkcjonalnie wyposażone i przytulne pokoje z łazienkami TV . Na terenie obiektu znajduje się jadalnia, kawiarnia z bilardem i dartsem, oraz  GROTA SOLNA.

Ośrodek posiada własną bazę rehabilitacyjną. W ramach oferty ,,turnusy rehabilitacyjne,, oferujemy zabiegi w zakresie kinezyterapii, laseroterapii, krioterapii, masaży klasycznych i limfatycznych,wibroterapii,  światłoterapii. W ramach pakietu ,,wczasy zdrowotne,, oferujemy masaże i seanse w grocie solnej.

Zapraszamy na:

  • Wczasy zdrowotne,
  • Turnusy rehabilitacyjne,
  • Spotkania integracyjne,
  • Wczasy


Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub chcielibyście zarezerwować swój pobyt w naszym ośrodku, prosimy o kliknięcie przycisku poniżej. Nasz personel odpowie na Państwa pytania lub skontaktuje się z Państwem tak szybko jak to będzie możliwe.
Rezerwacja