Szkolenia i imprezy integracyjne

konferencja_2

Praca i wypoczynek

Oferujemy kompleksową obsługę szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych i firmowych. Dysponujemy salą konferencyjną wyposażoną w niezbędny sprzęt audio-wizualny. Zapewniamy pełną obsługę organizacyjno-techniczną i dostęp do bezprzewodowego Internetu.
W ramach imprez integracyjnych proponujemy różne formy aktywnego wypoczynku które aktywnie wypełnią czas pomiędzy zajęciami, począwszy od górskich wycieczek po ekstremalną jazdę samochodami terenowymi i quadami, napady zbójnickie, a zimą kuligi. W przypadku grup które chcą skorzystać z w pełni profesjonalnych zajęć rekreacyjno sportowych współpracujemy z firmami eventowymi.
Po aktywnie spędzonym dniu zapraszamy na bankiety z zespołem muzycznym lub biesiady przy ognisku z kapelą góralską i sowitym jadłem w szałasie regionalnym.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub chcielibyście zarezerwować swój pobyt w naszym ośrodku, prosimy o kliknięcie przycisku poniżej. Nasz personel odpowie na Państwa pytania lub skontaktuje się z Państwem tak szybko jak to będzie możliwe.

Rezerwacja